Széchenyi 2020

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

15 éve stabilan működő csarnoképítésre és lapostető szigetelésre szakosodott vállalkozás keres Műszaki előkészítő kollégát.

Légy Te is része projektjeink sikerének!

Amit kínálunk:

  • Megbízható és biztos vállalati háttér
  • Folyamatos és hosszútávú építőipari kivitelezések
  • Kiemelt bérezés és túlóra fizetése
  • Egyműszakos munkarend
  • Szabad kapacitás esetén albérletet biztosítunk, illetve segítséget a lakhatás megoldására
  • Vidéki bejárás támogatása
  • Minőségi munkaruha és védőfelszerelések
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján mennyiségek és arányok számítása, árajánlat készítése
  • Projektvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása
  • Gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Árajánlatok beszerzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú (műszaki, építőipari) végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • Ipari épületek előkészítésében szerzett tapasztalat
  • AutoCAD felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Mosonmagyaróvár

  • telefon: +36 20 852 3428
  • e-mail: karrier@lajtaszig.hu

Önéletrajz feltöltése