Széchenyi 2020

SEGÉDMUNKÁS KOLLÉGA

15 éve stabilan működő csarnoképítésre és lapostető szigetelésre szakosodott vállalkozás keres Segédmunkás munkakörben kollégát.

Légy Te is része projektjeink sikerének!

Amit kínálunk:

  • Megbízható és biztos vállalati háttér
  • Folyamatos és hosszútávú építőipari kivitelezések
  • Kiemelt bérezés és túlóra fizetése + 50%
  • Egyműszakos munkarend
  • Szabad kapacitás esetén albérletet biztosítunk, illetve segítséget a lakhatás megoldására
  • Vidéki bejárás támogatása
  • Minőségi munkaruha és védőfelszerelések
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása

Főbb feladatok, munkák:

  • Építési területen való munkavégzés
  • Szakszerű bontások, terep-előkészítés
  • Építési anyagok mozgatása
  • Munkaterület rendben tartása
  • Szakmunkások munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Pontos munkavégzés

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Mosonmagyaróvár

  • telefon: +36 20 852 3428
  • e-mail: karrier@lajtaszig.hu

Önéletrajz feltöltése