Széchenyi 2020

ÉPÍTÉSVEZETŐ

15 éve stabilan működő csarnoképítésre és lapostető szigetelésre szakosodott vállalkozás keres Építésvezető kollégát.

Légy Te is része projektjeink sikerének!

Amit kínálunk:

  • Megbízható és biztos vállalati háttér
  • Folyamatos és hosszútávú építőipari kivitelezések
  • Kiemelt bérezés és túlóra fizetése
  • Egyműszakos munkarend
  • Szabad kapacitás esetén albérletet biztosítunk, illetve segítséget a lakhatás megoldására
  • Vidéki bejárás támogatása
  • Minőségi munkaruha és védőfelszerelések
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete
  • Az építési, kivitelezési szerződések feltételeinek betartása, betartatása
  • Kiviteli ütemtervek betartása, betartatása
  • Megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése, betartatása
  • Alvállalkozói és beszállítói teljesítések ellenőrzése és jóváhagyása
  • Építésvezetői adminisztratív feladatok ellátása
  • Beszámolók, projektjelentések készítése
  • Építési naplók vezetése és ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú, szakirányú képzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló, határozott munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Mosonmagyaróvár

  • telefon: +36 20 852 3428
  • e-mail: karrier@lajtaszig.hu

Önéletrajz feltöltése